An error occured: XML data could not be loaded. Make sure you specified the correct path. نسخه چاپي ابزارهای تشخیص چهره مایکروسافت
ابزارهای تشخیص چهره مایکروسافت
کد مطلب : 1607
تاریخ : پنجشنبه 17 اسفند 1396 - 09:24

مایکروسافت چندین پیشرفت در ابزارهای هوش مصنوعی پیش‌ساخته‌اش برای شرکت‌ها را با تمرکز بر بهبود تشخیص چهره، طبقه‌بندی سفارشی تصویر و شناخت نهادهای مهم اعلام کرد.


این به‌روزرسانی‌ها شامل مجموعه‌ی خدمات شناختی شرکت هستند - APIها به توسعه دهندگان، حتی اگر دارای تخصص زیادی در زمینه‌ی هوش مصنوعی نباشند قابلیت‌های هوشمندانه‌اش را ارائه می‌دهند.
سه سرویس به‌روزرسانی‌شده – Custom Vision Service ،Face API و Bing Entity Search – طراحی شد‌ه‌اند تا هوش مصنوعی را برای شرکت‌هایی که نمی‌توانند دانشمندان داده‌ای حرفه‌ای دارا باشند، آسان‌تر کند.
Custom Vision Service که به صورت پرداختی در حالت آزمایشی عمومی است، به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا فاقد ایجاد مدل‌های AI متعلق به خودشان، ابزارهای طبقه‌بندی تصویر خود را برای وظایف خاص (مانند شناسایی انواع مختلف پرندگان) به کار گیرند.
به‌روزرسانی Face API هم به مشتریان اجازه می‌دهد تا از آن برای شناسایی بیش از یک میلیون چهره استفاده کنند، بنابراین خیلی بیشتر از گذشته قادر به شناسایی افراد هستند.
در نهایت، سرویس Bing Entity Search که حالا به صورت عمومی در دسترس است، با استفاده از گراف اطلاعاتی موتور جستجوی قدرتمند مایکروسافت به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا به خصوص برای افراد معروف، مکان‌ها و مواردی را پرس و جو کنند و اطلاعات مربوطه را به عقب برگردانند.

 

.


منبع : cibdownload.com
لینک این مطلب : http://www.cibdownload.comp1607